29 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartlarına Hesaplanan Gecikme Dönem Faiz Tutarları.

Yapı kredi worldcard kredi kartım var. Dönem borcuna tahakkuk ettirilen gecikme dönem faiz hangi kriterlere göre hesaplanıyor?
Bankalar kredi kartları kanununda asgari ücretin üzerinde yapılan kredi kartı dönem borcu ödemelerinde geri kalan tutardan akdi faiz oranı ile gecikme hesaplanacak. Bu hesaplamada geri kalan tutar üzerinden son ödeme tarihi itibarıyla başlayarak bir sonraki hesap kesim tarihinde kadar işletilmesi gereken akdi faizdir. Benim durumumda böyle bir şey yapılmamış.

Turan 216 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 02/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön