23 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Yıllık Üyelik Ücretinin Alınması!

Yapı Kredi Bankası kullandığım ve şu anda kapattığım kart için yıllık kart ücreti istemektedir. Telefonla müşteri hizmetlerini arayarak kart ücretini vermeyeceğimi ve bunun yasal olmadığını söyledim. Fakat sonradan kendileri benim haberim ve onayım olmadan, kendilerince bir ayar çekerek sözde bana mail atarak 3 aylık harcama taahhüt vererek bu ücreti almayacaklarını yazmışlar ve benimde bu maile cevap vererek onayladığımı söylediler.

Benim mailden ne haberim var, nede ortada olmayan bu maile cevap verdiğim.Ayrıca Yapı Kredi bankası maaş müşterisiyim. Elimde olsa maaş müşterisi hesabını da kapatacağım. Benim haberim ve onayım olmadan kendilerince yaptıkları bu düzenden dolayı Şikayetçiyim.

Hüseyin 48 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön