Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

Seyran G. |

Yapı Kredi Bankası maaş müşterisiyim. World kartı alırken bana kesinlikle üyelik aidat vb. ödeme yapmayacağım söylendi. 17.07.2015 tarihinde ekstreme 76.00 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılmış. Geçen ay kredi kartımın tüm borcunu kapatmıştım ama kullanmaya devam ettim. Ödeme günü gelmemesine rağmen 6 aylık borcunu kapatmış ve maaş personeli ayrıca bankanızda kredisi olan bir müşterinize bunu yapmış olmanız büyük bir hata. Telefondaki müşteri temsilcisi aylık 900 TL harcama yapın iade edelim diyor. Hiçbir şekilde şart kabul etmiyorum ve üyelik aidatının iadesini istiyorum. Aksi takdirde kartımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyran G.
  27 Temmuz
  13:16

  Yapı Kredi Bankası bir hafta sonra dönüş yaparak kesilen ücretin hiçbir şekilde iade edilmeyeceğini söyledi. Bende kartımı en kısa zamanda iptal ettireceğim. Bir daha da asla yapı kredi kartı kullanmayacağım.

 • Seyran G.
  27 Temmuz
  13:13

  Şikayetimi firmaya iletmesi konusunda Şikayetvar.com a teşekkkür ederim. Yapı Kredi Bankası kesilen üyelik ücretimi iade etmedi. Kartımı bu sebepten iptal ettireceğim ve bu bankanın hiçbir gizmetini kullanmayacağım

 • 20 Temmuz
  17:46

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş