06 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Kesilen Ücretlerin İade Edilmemesini İstiyorum.

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartı kullandığım dönemlerde kesilen aidatları iadesi ile ilgili olarak Batman Tüketici Hakem Heyetine yaptığım başvuru neticesinde; Bankanın 412 TL kesilen aidatların tarafıma iadesi hakkında lehime karar çıktı.

Ancak Banka gereğini yapmadığı gibi caydırma ve oyalama durumlarına girişti. Bunun üzerine Batman 2.İcra dairesi müdürlüğüne müracaat ettim. Burada dosya hazırlandı ve 09.03.2015 günü postaya verilerek Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğüne gönderildi. Yaklaşık bir ay geçmesine ve icra müdürlüğünün yazısına rağmen halen kararın gereği yerine getirilmemiştir.

Çetin 209 Okunma

Cevaplar

 • Çetin 05 Mayıs 2015

  Batman 2.İcra müdürlüğünce hazırlanan dosya 16 Mart 2015 tarihinde Daimi Çalışan işçisi o. Haluk yaşar isimli personele teslim edilmesine rağmen banka dosyanın taraflarına ulaşmadığını beyan etmiştir.  Neden yalan söyler anlamadım.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Çetin 07 Nisan 2015

  Şikayetvar.com yöneticilerin dikkatine! Başlık ''iade edilmesini istiyorum'' olacak. Lütfen düzeltilmesini rica ederim.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön