Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Habersiz Harcanılan Para!

Leyla G. |

kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası kredi kartım ile benim bilgim ve iznim olmadan internet'ten 607,51 TL harcama yapılmış. Banka ile iletişime geçtiğimde bu işlem 3D güvenlik ile sizin onayınızla yapılmış denildi. Oysa ki cep telefonuma gelen her hangi bir 3D güvenlik mesajı yok. Kullanmış olduğum Turkcell ile iletişime geçtim. Karşı taraftan gelen mesajların savcılık izni ile verileceğini söylediler. Banka ile tekrar iletişime geçtiğimde ekstrenizde yazan dönem borcunu ödemem gerektiğini ve savcılığa suç duyurusunda bulunun dediler. Bende savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum. Gazeteciler ile iletişime geçtim. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  10:02

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.