04 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Alınan Üyelik Ücreti!

2005 yılından beri Yapı Kredi Bankası kredi kartını kullanıyorum. Bundan 5 sene önce -hiç bir talebim olmadığı- halde beni "gold üye" yaptılar ve her yıl üyelik ücreti alıyorlar. Bana bu sözde "gold üyeliğin" her yıl ücretini ödememe rağmen ne faydası var. Zaten banka paranın her hareketine komisyon alıyor, daha bu ne?

Ücrete itiraz ettim ama neymiş 'şu kadarlık alışveriş' yaparsam iptal ederlermiş! Valla bankanın benden sağladığı komisyonları, faizleri, üyelik ücretini düşününce keşke paramı yastık altında saklasaydım diyorum ve en kısa zamanda hesabımı kapatıyorum.

Fatih 43 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön