Yapı Kredi Bankası Kredi Kartına Yüksek Fatura Çıkarıyor.

Tc Habip E. |

Ben 2010 yılında almış olduğum kredi kartımı 2012 yüksek fatura çıkıyor diye kapattırdım ve ben tahminen 2015 Ocak ayında başka bir sebepten dolayı Yapı Kredi Bankası şubesine gittim ve bana 4 TL küsuratında borcunuz var dedi. Bende müşteri hizmetleriyle konuştum bana bu son başkada borcunuz yok dedi. Bende şubeye gidip 5 TL yatırdım 24 Haziran 2015 tarihi yine başka bir sebepten dolayı bankaya gittim bana 8 TL küsuratında borcunuz var dedi.

Ben yine müşteri hizmetleriyle konuştum ilk önce 8 TL küsur borcunuz var dedi. Sonra 41 TL dedi sonra da incelenecek size geri dönüş sağlanacak dediler. 26 Haziran 2015 tarihinde aradılar 42 TL borcunuz var bugün ödeme yapabilir misiniz diyor. Bu konudan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  11:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş