02 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartına Yıllık Aidat Alıyor!

2004 yılından bu yana düzenli olarak kullandığım kartıma her sene yıllık ücret yansıyor ve her defasında ben Yapı Kredi Bankası'nı arayarak bunun iptalini istiyorum. Her defasında önce kartımı iptal ediyorum. Daha sonra banka tarafından aranarak bunun iadesini verelim diyorlar. Kartımı geri göndermek istediklerini söylüyorlar.

Bankaya sadece sizin kartınız ile çalışmak istediği ben talep ediyorum ve bu duruma yardımcı olmalarını istediğimde bana harcamam gereken tutar veya otomatik ödemeden bahsediyorlar ki zaten dedikleri tutarı harcıyorum. Her sene ağustos ayında bunu yaşamaktan sıkıldım. Yetkililer bu duruma bir şekilde bir çözüm bulsun istiyorum.

Serdal 18 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön