27 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartına Hoş Geldin Hediyesi!

Bankanın maaş müşterisiyim (ah devlet kanun çıkarsa da isteyen istediği bankadan maaşını alabilse) maaş müşterisi olduğum tarihte bana gönderdiği bir kredi kartı vardı, geldiği gün kartı kırıp attım.

İki üç gün önce ihtiyacım olur diye düşünerek İnternet şubesi üzerinden kredi kartının şifresini aldım. Yani kart iki üç gün önce aktif oldu. 26.11.2014 tarihinde ekstre de ne göreyim yıllık üyelik ücreti 70 TL.

Maaş müşterisi olmama rağmen yıllık ücret alındığına mı yanayım yoksa daha 1 yıl dolmadan üç günlük karta 70 TL alındığına mı? Beni hiç uğraştırmayın, aramayın da. Paranın iade edildiğini hesabımda görmek istiyorum.

Erdem 901 Okunma

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı02 Aralık 2014

    param iade edildi, maaş müşterilerine hiç bir ayrıcalık tanımadıkları için kredi kartını kapatıyorum

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön