Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımın Kullanıma Kapatılması!

Ece Sine S. |

Tarafıma banka tarafından gönderilmiş olan kredi kartının sözleşmesi bankanın anlaşması olduğu kurye şirketi tarafından bankaya ulaştırılmaması sebebiyle kredi kartım kullanıma kapatılmıştır. Kuryenin sorumsuzluğunu bankanın müşterisine fatura etmesi bugüne kadar görülmemiş bir şeydir.

3 iş günü içerisinde sonuçlanacak denilen durumun 5 gün olup hala sonuçlanmaması da enteresandır. Müşteri hizmetlerindeki her çalışanında hala kalkıp klişe cümleler kurarak müşteriyi daha da sinirlendirmesi oraya oturtulanların ne kadar baştan savma işe-alım teknikleriyle seçildiğinin ve eğitimlerine hiç önem verilmediğinin kanıtıdır.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece Sine S.
  12 Mayıs
  11:13

  Hala da sorunum cozulmemistir.

 • 08 Mayıs
  16:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 08/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 08 Mayıs
  09:01

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş