20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımı Hala Bana Ulaştıramadı!

Kredi kartı başvurusunu 19/12/2013 tarihinde yaptım şu an itibariyle otuz birinci gün oldu hala kartım dağıtım bölgesinde görünüyor ısrarla arayıp sormama rağmen bir sonuç alamadım yaptıkları sadece insanları yanıltmak adresimi doğru vermeme rağmen kart yanlış bir ile gönderilmiş.

Tekrar arayıp teyit ettirmek istedim bu defa düzelttim diye teyit verdiler aradan bir hafta geçti yine farklı bir yere yönlendirilmiş müşteri hizmetleri resmen dalga geçiyor ben A diyorum sanırım telefonun karşı tarafından B diye algılanıyor, yetkililere sesleniyorum kurumsal bankacılık adıyla insanları bu kadar fiyasko duruma getiren bu bankaların cezalandırılmasını istiyorum ,yirmi birinci yüz yılda.

Fatma 49 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2245452 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön