Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Ücreti Kesti.

Yunus D. |

Yapı Kredi world kartımdan yıllık üyelik ücreti adı altında haksız olarak kesilen 76 TL ücretin tarafıma geri iadesi istiyorum. Daha önce de aynı sorunları yaşadığım bankanın ödemelerini düzenli olarak yaptığım kredi kartımı kapatmak zorunda kalmak istemiyorum. Bu konu hakkında tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus D.
  28 Ocak
  16:46

  Yapı kredi bankasının bana cevabı şöyledir arkadaşlar.
  ''Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. ''
  Ulaşmaya çalıştım ama doldurduğum form bankaya ulaşmıyor ''Mesajınız Bankamıza ulaşmamıştır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. '' Yapı kredi müşteri anlayışı degeri bu şekilde.

 • 28 Ocak
  13:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.