28 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Ücreti Kesti.

Yapı Kredi world kartımdan yıllık üyelik ücreti adı altında haksız olarak kesilen 76 TL ücretin tarafıma geri iadesi istiyorum. Daha önce de aynı sorunları yaşadığım bankanın ödemelerini düzenli olarak yaptığım kredi kartımı kapatmak zorunda kalmak istemiyorum. Bu konu hakkında tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Yunus 123 Okunma

Cevaplar

  • Yunus28 Ocak 2016

    Yapı kredi bankasının bana cevabı şöyledir arkadaşlar. ''Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. '' Ulaşmaya çalıştım ama doldurduğum form bankaya ulaşmıyor ''Mesajınız Bankamıza ulaşmamıştır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. '' Yapı kredi müşteri anlayışı degeri bu şekilde.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön