19 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımdan İzinsiz Harcama Yapılmış!

Yapı Kredi Bankası kredi kartımdan bilgim haricinde www.gamesultan.com kıbrıs.tr diye bir siteden 4000 tl para çekilmiş. Bankayla görüştüm işlem 3D şifreyle yapıldığı için iade olmaz deniyor ama yolladığı şifrede yaptığım alış verişin miktarı yazmış olsaydı bu hataya düşmezdim.

Kendilerine niye miktarı yazmıyorsunuz diye sorduğumda sizin talimat vermeniz gerekiyor dediler, ücretliymiş. Üç kuruş için beni mağdur ettiler. Bence banka bunu bilerek yapıyor, isterlerse bunu engelleyebilir. Savcılığa verdim ama siber suçlar bölümünden memurlar geçmiş olsun diyor. İşlem şifreyle yapılmış bir şey yapamayız diyorlar. Sonuç daha kesinleşmedi ama hiçbiri ümit vermiyor bilmiyorum . Daha kaç kişinin canı yanması gerekiyor daha.

Akın 353 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Akın 23 Aralık 2013

    sen nasıl bir bankasın şikayet dilekcemi 04-11-2013 tarihinde verdim bir Allah,ın kulu daha aramadı bu nasıl sorumsuzluktur ya.

  • Akın 22 Aralık 2013

    eger ki bu olay halledilmesse bu bankayla birdaha işim olmaz, olmadıgı gibi bu bankayla çalışan bütün arkadaşlarımı, çalışmamalırı için ikna edicem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön