21 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımdan Bilinmeyen Yabancı Bir Hesaba Karttan Para Ödemesi!

20 Ekim 2015'de 09 85*** 96 numaralı hattan aranıp ''Yapı Kredi'den arıyoruz sigorta borcunuz bulunmaktadır'' denilerek tüm adres ve kimlik bilgilerim tarafıma iletildikten sonra dolandırılmış bulundum.

Hemen Yapı Kredi'yi arayıp işlem hakkında bilgi aldım. Aynı tarih içerisinde 14:37'de Buriko adlı şirket tarafından kredi kartımdan 637 lira ücret kesilmiş. Yapı Kredi'ye itiraz dilekçesi gönderdim. Bu işlemin tarafımdan onaylı olmadığı konusunda itiraz ediyorum.

Müşterileri ile iyi ilişkiler içerisinde olan Yapı Kredi Bankası'ndan bir an önce itiraz dilekçemi işleme koyup bu konudaki mağduriyetim gidererek kredi kartımdan çekilen bu miktarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Tugay 155 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön