09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartıma Yansıtılan Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

World kartımın 28/7/ 2013 ekstresinde 75 TL üyelik ücreti yansıtılmış ve aynı ekstreden 75 TL iptali yapılmış. Aynı ekstrede world puan borcu adı altında 53,52 TL yansıtılmış. Bankayı aradım üyelik ücreti alınmadığını bunun yerine World puanlardan üyelik ücreti kesildiğini yeterince harcama yapmadığım için 53,52 TL puan borcu yansıtıldığını söylediler. Kartı iptal ettim, arayıp limit yükseltme ve kart ücreti hiçbir şekilde almama taahhüdü ile kart için 45 dakika konuştular. kabul ettim, ancak limit taahhüdünü tutmadıkları için kartın kapatılmasını istedim. 27/08/2013 tarihli ekstreye worldpuan borcu adı altında 75 TL borç yansıdı. Zorla alınan toplam 128,5 TL iade edilmesini istiyorum.

Nil 34 Okunma

Cevaplar

  • Nil12 Eylül 2013

    Her zaman olduğu gibi banka dediğini yaptı ve iade etmedi. Sitenin hiç bir yaptırımı yokmuş. Ben gerçekten ilgilenen biri var sanmıştır. Mail forward o kadar. Mailimi bankaya yollamış bankada bana verdiği cevabı vermiş onu bende yapmıştım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön