26 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartıma İade Gerçekleşmiyor!

Anadolu sigortadan 01/08/2014 tarihinde satın aldığım poliçe karşılığında sahibi bulunduğum Yapı Kredi Bankasına ait kredi kartıyla ödeme yaptım, söz konusu işlem 05/08/2014 tarihinde iptal edildi fakat kartıma ödenmesi gereken iade miktarı gerçekleşmedi. Müşteri hizmetleri makbuzu dilekçe ile faxlamamı söyledi onu da yaptım fakat ilgilenilmedi. Şu anda yaklaşık 20 dakikadır hattayım, en son görüştüğüm yetkili iadenin gerçekleştiğini söyleyip güncel dönem işlemlerini mail attı ama orada da iade yok ve ben hala yetkili birisiyle görüşmeyi bekliyorum. İlk defa kredi kartı kullanmıyorum, 20 gündür benim paramı kullandıkları yetmiyor vaktimi, sabrımı, paramı da harcıyorlar.

Tuğba 392 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba26 Ağustos 2014

    90'lı yıllardan beri ailecek bankanızla çalışıyoruz, kredi, kredi kartı, çek, senet her türlü hizmetinizi kullanıyor ve sorunsuz bi müşteri olmaya gayret ediyoruz fakat bu sorunla alakalı yaklaşımınız hiç hoş değildi, ithamlarınız sorun çözme konusunda ki yaklaşımları hiç hoş değildi. Benim sorunumu harcamaya itiraz olarak değerlendirdiler, oysa ki ben iade işlemi gerçekleşmediği için başvurdum ve 90 güne varabilecek bi süreden bahsediyorlar. Bu süre içinde ben o ödemeyi yapmazsam benden yasal faiz alıcaklar ama ödememi yapmadıkları için ekstra bi ödeme yapmayacaklar, sorunumun bi an önce çözülmesini ve her temsilciye tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmamak istiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön