03 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartım Takibe Gitmiş!

Ticaretle uğraşıyoruz yada ticaret yapmaya çalışıyoruz bu ülkede. Yalnız belirttiğim bankadan 2012' nin 10. ayında kredi kartım ve 11. ayında ticari nitelikli artı paramdan dolayı takibe gitmiş.

1 ay içerisinde bu borçların tamamını ödediğim halde üzerinden 8 9 ay geçmesine rağmen borcu yoktur yazısının altında KKB ve Merkez Bankasına bildirimi yapıldığını söyledikleri halde halen bu borçlar benim aleyhim de.

Diğer bankalarca borç görünerek işimi yapmamda engel oluyorlar. Bu ihmalkarsızlığın yüzünden ticaretimin sonuna geldim diyebilirim. Bu konuda kim yardımcı olacaksa acilen bekliyorum.

Selçuk 37 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön