Yapı Kredi Bankası Kredi Kartım 1 Aydır Teslim Edilmedi...

Mustafa M. |

Aslında bankayla ilgili yazacak birçok Şikayetvar, insan hangisinden başlasın şaşırıyor. Yapı Kredi Bankası kredi kartım kopyalandı ve müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim; bundan sonrası çok dramatik. Müşteri temsilcisinin verdiği faks numarasına sorunu anlatan bir dilekçe yazarak harcamaların iptal edilmesini ve problemin giderilmesini talep ettim. Ama anlaşılır gibi değil bu faksın ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili bilgi almam mümkün olmadı, defalarca aramama ve saatlerce bir müşteri temsilcisine ulaşmak için bekleme rağmen bunu başaramadım. Bankanın kendi sitesinden ve Şikayetvar.com'dan şikayetimi anlatmama rağmen bir çözümde yok şu ana kadar. Bir de yeni kredi kartı yolladı banka Aktif İleti diye bir firma ile tam 1 ay önce. Komik olan dün müşteri hizmetleri beni arıyor ve kartı iade etmişsiniz diyor. Bukomik çünkü kartla ilgili ne gelen ne de arayan olmadı. Acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  11:52

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.