29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

15/01/2013 ve 15/01/2014 tarihinde kredi kartımdan, yıllık üyelik ücreti adı altında 20 TL, toplamda 40 TL kesilmiştir. 2013'ün ve 2014'ün ocak ayında, müşteri hizmetlerini arayıp bu ücretlerin iadesini istedim. Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana, ancak avans world puan adı altında iade edebiliriz denildi.

Ben normal iade edin dememe rağmen öyle bir prosedürümüz yok denildi. 2014 yılı, ocak ayı hesap özetimde ise hem yıllık üyelik ücreti gözüküyor hem, avans puan borcu gözüküyor. Bu ücretlerin iadesini istiyorum yani toplam 40 TL'nin iadesini. Eğer iade edilmez ise en kısa sürece hakem heyetine başvurup yasal yollardan alacağım.

Hasan 100 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 08 Ocak

    Şikayetimin iadesi Yapı Kredi Bankası tarafından değil, Hakem Heyeti kararı sonucu alınmıştır. Yapı Kredi Bankası böyle bir prosedürümüz yok demiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön