Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti.

Ahmet A. |

Yapı Kredi Bankası'na bağlı kredi kartımdan bir yılda yıllık üyelik ücreti adı altında 2015 yılında iki kez ücret alındı. Müşteri hizmetleri bana telefonda sadece son üyelik ücretinin yerine word puanımın mahsuben kesileceğini bildirdi bende başka yıllık ücret kalmadığını düşünerek gündemimden düştü ama nisan extresinde diğer yıllık ücretin önüme geldiğini gördüm.

Bu durumun iptali için banka müşteri hizmetlerini aradım temsilci bu ücretin önceki yıllara ait yıllık üyelik ücreti olduğunu ödemek zorunda olduğumu ve bu durumu kabullenmemi söyledi. Oysa ben bu eski yıllık üyelik ücretini önceki yıl müşteri hizmetlerini arayarak kapattırmıştım telefon kayıtlarında bunlar mevcuttur.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  13:53

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş