01 Kasım 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti Kesiyor!

Çalıştığım kurumun maaş hesabı söz konusu bankada olduğu için adıma kredi kartı çıkartacaklarını ve söz konusu kartın yıllık ücretinin olmayacağını beyan eden kurum, ne hikmetse 95 liralık kart ücretini tarafıma yansıtmış, itirazımı da hayır sizin öyle bir anlaşmanız yok diyerek geçiştirmiştir. Söz konusu banka çalışanların tamamına Gold tabir edilen kartı gönderirken verdiği sözü tutmamakta, üstüne telefonla görüştüğüm müşteri ilişkilerindeki şahıs ödemeyi paşa paşa yapmak zorunda olduğumu belirtmiştir. Oysaki çalışma arkadaşlarım sorgusuz sualsiz kart ücretlerini geri alırken bana uygulanan bu çifte standartın nedenini öğrenmek istiyor ve söz konusu tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Utku 412 Okunma

Cevaplar

  • Utku09 Kasım 2016

    Hala bir çözüm yok ancak kampüse temsilcileri gönderip boş vaatler ile çocuklara kart satma çalışmaları son gaz devam ediyor.

  • Utku01 Kasım 2016

    Resmi kanallarınızdan size ulaşıp herhangi bir olumlu cevap alamadığım ve söz konusu durumu sümen altı yapacağınız izlenimine kapıldığım buna bağlı olarak haklarımın savunulmadığını düşündüğüm için ŞİKAYETVAR'da başka insanlarında bu tavrınızdan haberdar olması için buraya yazdım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön