Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret İptali.

Alpay G. |

5 yıldır kullandığım kredi kartımı 75 TL üyelik aidatını ekstre me yansıttıkları için iptal ettirdim. Aynı ofisde çalışan 2 arkadaşım aynı karta sahip olmalarına rağmen 1 telefonla iade alabildiler. Ben aradığımda da bana 3 aylık zorunlu harcama teklif ettiler. Benden daha az aylık harcamaları olan ve daha çok diğer bankaların kartlarını kullanan arkadaşlarıma yapılan kolaylık bana sunulmadığı için kartımı iptal ettirdim.
Bu yapılan ayrımcılık için bankamı değiştirme kararı aldım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpay G.
  30 Ağustos
  20:06

  5 yıldır kullandığım kredi kartımı 75 TL üyelik aidatını ekstre me yansıttıkları için iptal ettirdim. Aynı ofisde çalışan 2 arkadaşım aynı karta sahip olmalarına rağmen 1 telefonla iade alabildiler. Ben aradığımda da bana 3 ay lik zorunlu harcama teklif ettiler. Benden daha az aylık harcamaları olan ve daha çok diğer bankaların kartlarını kullanan arkadaşlarıma yapılan kolaylık bana sunulmadığı için kartımı iptal ettirdim.
  Bu yapılan ayrımcılık için bankamı değiştirmw kararı aldım.

 • 29 Ağustos
  09:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş