03 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Play kartımdan üniversitelerde dağıtırlarken kart aidatı yok demelerine rağmen 20 TL kart aidatı kestiler müşteri hizmetleri yanlışlıkla kesilmiş dedi. İade şartı ise 20 tl yi kartıma iade edip 1 yıl içinde 20 tl world puan toplamam toplanan 20 world puanı kendileri alacak toplarsam 20 tl oradan kesilecek toplayamadığım kadar borçlanacağım.

Yani 15 tl world puanım varsa onu kendileri alacak kalan 5 tl yide kredi kartı borcu olarak yansıtacaklar. Sonuçta beni alışveriş yapmak zorunda bırakıyorlar üstüne üstük world puanlarıma el koyuyorlar. Yani her halükarda 20 tl yi sizden alıyolar.

Çiçek 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön