13 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı İptali İstiyorum!

Temmuz 2011 yılından beri Yapı Kredi bankası maaş müşterisiyim. Pınarbaşı Bornova'da bulunan dokuz eylül şubesinde bankacılık işlemimi gerçekleştirirken müşteri danışmanı tarafından yoğun ısrarla ve de "maaş müşterimiz olduğunuzdan dolayı herhangi bir kullanım ücreti talep edilmeyecektir" cümlesini kullandıktan sonra adıma adios premium kredi kartını tahsis ettiler.

Verilen bu sözün aksine 24.04.2013 hesap ekstremde 135 tl. tutarında kredi kartı yıllık aidatı adı altında para kesintisi yapılmıştır ve bu meblağ yıl içerisinde biriken hediye puanlardan düşüleceği belirtilmiştir. Yapı Kredi bankasının sözünde durmayıp haksız olarak benden talep ettiği kullanım ücretinin iptalini talep ediyorum.

Gökçer 59 Okunma

Cevaplar

  • Gökçer25 Mayıs 2013

    Problemim hala devam eciyor, herhangi bir çözüme ulaşmış durumda değil

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön