17 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı!

Kredi kartıma 75, 00. -Tl yıllık kart kullanım ücreti tahakkuk ettirildi. İadesini talep edince 750, 00. - harcarsam iade edileceği söylendi. Kartımı iptal ettim. Diğer bankalar bu ücretleri iade ederken iade etmeyen bankanın kartını kullanmaya gerek yok diye düşündüm. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım iadesinin sağlanması için. Kredi kartı yıllık ücretini iade eden diğer bankaların kredi kartlarını kullanmaya devam etmek daha mantıklı.

Recep 40 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Recep 18 Nisan 2013

    Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım lehime sonuç çıkınca, bankadan talepte bulunacağım ve nasılsa hemen ödemeyecekler. Direk Avukat arkadaşlarımdan birinin imzası ile İlamlı İcra takibi yapacağım ve Vekalet üretide yansısın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön