18 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartını 3 yıldır kullanmaktayım. Kredi kartı yıllık aidatı adı altında hesabımdan kesilen 90 TL'nin iade edilmesini istedim. Bana, bunun mümkün olmadığını, ancak şu seçeneklerden birini kabul edersem bunu ödemekten kurtulacağımı belirttiler: 90 gün içerisinde 4200 TL harcama yapmak ya da 90 TL üyelik aidatının bir kısmının worldpuanlardan kesilmesi.

Ancak bu seçeneklerin benim için uygun olmadığını belirttim. Çünkü 3 ayda 4200TL harcama yapmayacağım ve worldpuanlardan kesilince de zaten yine ödemiş oluyorum bu aidatı. Geçen sene de kendilerine bir dilekçe yazarak genel müdürlüklerine göndermiştim fakat bir yanıt vermediler. 90 TL'nin iadesini istiyorum!

Elif 30 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön