22 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatımın İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartıma 26.02.2014 son ödeme tarihli kredi kartı üyelik ücreti adı altında 60 tl'lik borç tahakkuk ettirilmiştir. Sadece maaş çekme amaçlı kullandığım ve başka bir işlemde kullanmadığım karta neden ücret uygulanmakta anlayabilmiş değilim.

Ayrıca tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde belirtildiği üzere, sözleşmenin önceden hazırlanmış, tek taraflı olarak sözleşmeye konmuş, haksız bir koşuldur. Bu konuda Yargıtay 13. H.Dairesinin örnek kararlarıyla, kart ücretinin hukuksuzluğunu iki kez kanıtlamıştır. Kart ücretinin iptalini talep ediyorum.

Bayram 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön