01 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Alıyor!

10 yıllık Yapı Kredi Bankası sadık müşterisiyim.Sizinle çalışmaktan da son derece memnundum fakat kredi kartıma 70 TL kart ücreti yansıtılmıştır, diğer banka kredi kartlarımı kullanmayıp sizi tercih etmemin mükafatının bu olmaması gerekir.

Bu durumdan şikayetçiyim ve müşteri hizmetlerinizi aradığımda bana 90 gün içinde 2100 TL alışveriş yapma mecburiyetinden sonra kart masrafının iade edilebileceği söylendi.

Ben belkide 10.000 TL'lik de bu zaman içerisinde alışveriş yapacağım fakat böyle bir koşul konulması beni çok rahatsız etmiştir.Müşteri memnuniyeti sağlanması konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Barış 168 Okunma

Cevaplar

  • Barış05 Mayıs 2014

    geri dönüş bile yapılmadı en kısa zamanda tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapatacağım...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön