Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İade Sorunu!

Zehra Ö. |

Adios kartıma aidat ücreti kesilmiş ve avans puanlardan karşılanmış bana da 95 TL ücret yansıtmışlar. Müşteri hizmetlerinden yetkili kişiye kesinlikle ulaşamadım en sonunda web sayfasından yazdım. Klasik bir içerik ile geri dönüş yapıldı. Uzun çabalarım sonunda müşteri temsilcisine bağlanacak bir yöntem buldum ve görüştüm. İade edilmeyeceğini belirttiler.

Kartımı iptal etmek istediğimde ise 2015 Kasım döneminin aidat ücretinin de yansıtılacağını belirttiler. "Türkiye Bankalar Birliği - Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz." diyorlar. Kartın asgari tutarını ödemediğim için her gün SMS ve otomatik telefon araması ile aranıyorum. Ama ben aradığımda kimse muhatap olmuyor.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zehra Ö.
  10 Aralık
  08:41

  Kart iptali için beni aradılar ama üyelik ücreti olmayan, taksitlerden yararlanmayan bir kart önerdiler. En güzeli de yine bir önceki üyelik ücretlerini ödememi istediler. Tüketici heyeti ya da mahkemesine şikayet edeceğim.

 • Zehra Ö.
  08 Aralık
  13:40

  Belirtilmiş numaradan (4440440) müşteri temsilcisine bağlanma bekleme süresi 5dak. Üzerindedir deniyor. Benim sorunumun çözüleceğine inanmıyorum. Sürekli ben arıyorum ve ulaşamıyorum. Ama bana sürekli SMS ve ıvr ile ödemenizi yapın diye bilgilendirme yapılıyor. Şikayetim daha da artıyor.

 • Zehra Ö.
  07 Aralık
  11:05

  Merhaba,

  detaylı şekilde bilgi vermiştim. Kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz. Sizlere resmi kanallardan bildirim yaptım.

  Teşekkürler,
  zehra.

 • 07 Aralık
  10:45

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.