17 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yenileme Sorunu.

2015 itibariyle süresi biten kredi kartımın ocak ayına kadar yenilenmesi gerekiyordu. Şubat'a kadar bekledim ve önce telefon bankacılığı ile olmayınca da 2 Şubat tarihinde en yakın şubeye giderek durumu öğrenmeye çalıştım. Bana yapılan açıklama, kredi kartının ev adresime gönderilmiş olduğuydu, ancak çalışma saatlerine denk geldiği için teslim edilecek kimse bulunamamış fakat buna dair hiçbir kargo bilgilendirmesi bırakılmamıştı.

Bunun üzerine aynı tarihte kartın iş adresime gönderilmesi için talimat verdim. 14 gün geçmesine rağmen kartım gelmedi. Müşteri temsilcisine bağlanıp mağdur olduğumu belirttim, yalnızca kartım en yakın şubeye yönlendirildi. Yeterince ilgilenilmedi ve bilgi verilmedi.

Didem 271 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön