19 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücretinin İptalini İstiyorum!

Takriben 12 yıldır Yapı Kredi Bankasının ürünü olan World Card kredi kartı kullanıcısıyım. Her yıl Şubat ayında hesap extreme yıllık üyelik ücreti adı altında bir meblağ yansıtılıyor. Üye olduğum bu süre zarfında her ay ortalama 900.00- 1000.00 tl tutarında alış veriş yapmaktayım ve bir kez bile kredi kartı borcumun ödemesinde gecikme yada ödememezlik yapmadığım hesaplarımın hareketlerinden anlaşılacaktır.

Extreme yansıtılan Üyelik ücretinin iade edilmesini talep ederim. Aksi halde bankaya olan borcumu kapatıp kartımın iptalini üzülerek belirtmek istiyorum. Yetkililerden konu ile ilgileneceğini umuyor ve bilgilendirilmemi tarafınızdan arz/rica ederim.

Nejdet 12 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön