02 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti İptalini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası World Gold kart kullanıcısıyım. Kredi kartı başvurusu yapmadığım halde evime Gold kart gönderilmiş ve bankayla yaptığım görüşmelerde kredi kartı yıllık ücretinin alınmayacağı bildirilmiştir. 2012 nisan ayından beri aktif olarak kredi kartımı kullanıyorum 25. 04. 2013 tarihinde kredi kartımdan 75 tl değerinde yıllık kart ücreti çekildiğini görmekteyim.

Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşmelerimde 2012 yılına ait kart ücreti alınmadığı bu 2. yıl için 2013 yılına ait ücrettir şeklinde bilgilendirildim. Zaten kartı kullanalı tam 1 yıl oluyor. İptalini istediğimde uygulamalar harici iptal yapılamayacağı bilgisi alıyorum. Şikayetçiyim!

Esengül 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön