31 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor!

10 yıldır Yapı Kredi Bankası'a ait WorldCard kredi kartını kullanıyorum. Her ay düzenli olarak ortalama 1.000 TL'lik harcama yapıyorum. Ödemelerimi bir gün olsun aksatmadım. "Kartımı kapatmak istiyorum" cümlesiyle bir çok insanın üyelik ücretlerinin iptal edildiğini öğreniyoruz, kullanabileceğimiz yol bu mu? Kanun ve mahkeme kararlarına aykırı olan bu durumun derhal düzeltilmesini, aksi halde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildiririm.

Oktay 62 Okunma

Cevaplar

  • Oktay04 Kasım 2013

    "Yapılan değerlendirme sonucunda kredi kartınıza son yansıyan üyelik ücreti iptal edilmiştir. Ancak 90 günlük süre sonunda belirlenmiş toplam kullanım tutarına ulaşılmaması halinde, iptal edilen üyelik ücreti yeniden yansıtılacaktır." Madem yasal hakkınız, tüm müşterilerinizden şartsız bir şekilde bu üyelik ücretini almak zorundasınız. Kafanıza göre 90 gün süre vereyim, şu kadar limiti aşın gibi şartlara bağlamamalısınız. Memnuniyetsizliğim her geçen gün artıyor Yapı Krediye karşı. Bundan sonra harcama felanda yapmıyorum ve her ay defalarca arayan başka bankalarla iletişime geçiyorum. Sizde 90 gün sonra bakarsınız kaç müşteri kaybettim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön