16 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti

4506 34** * 8193 numaralı kredi kartıma aralık 2013 hesap dönemi için 60 tl kredi kartı üyelik ücreti gelmiş olup, telefonla yapmış olduğum görüşmede tarafıma üyelik ücreti altında alınan ücretin biriken world puanlarımdan tahsil edilebileceğini veya 3 ay içerisinde 3900 tl gibi bir tutarda alışveriş yapamam gerektiği, aksi taktirde üyelik ücretinin iptal edilmeyeceği bildirilmiştir.

Ben de kartın aktif bir kullanıcısı olduğumu incelenen hesap özetlerim den de görülebileceğini ifade ettim ayrıca kullanmış olduğum diğer kartım olan axes'e gelen üyelik ücretinin bankaya yapmış olduğum iade başvurusuna olumlu cevap vererek tarafıma iade edildiğini bildirdim.

Bu koşullarda kartımı kapatmayı düşünüyorum.

Mustafa 75 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön