18 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı müşterisiyim. Her yıl bankanıza, anılan karta ait kredi kartı aidatı ödemekteyim. Ancak, çeşitli tüketici mahkemeleri ve yargıtay karalarıyla da kredi kartı aidat ücretlerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir bulunmaktadır.

On yılla sınırlı olmak üzere şimdiye kadar bankanıza yaptığım kredi kartı aidat ödentilerinin 10 yıl geriye dönük olarak ve dökümünü içeren bir listenin tarafıma verilmesini, benden kesilen yıllık kart ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte def'aten tarafıma iadesini istiyorum.

Hamit 30 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön