20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Kendi maaşımı aldığım banka ücretsiz kredi kartı verdiği halde Yapı Kredi Bankası world kartımı kullanmaktayım.İş gücümüzü bırakıp banka yetkililerine mesaj atma e-mail yazma ile uğraşıyorum.Sadece geçtiğimiz yıl bir arkadaşın yol göstermesi ile tabiri caizse ses çıkarma ile paramı alabildim. Her sene bankayı arayıp kendi paramı dilenmekten çok huzursuzluk duyuyorum.

Şikayetim,bankayı aramadan her yıl kesilen ücretimin ve bundan önceki 15 yılımın tarafıma geri ödenmesi,yoksa kaybeden banka olacak.Benim gibi müşteriyi zor bulurlar.Borcumu zamanında ödeyip hatta aynı ay borcunu 2 defa ödeyen müşteri bu devirde zor bulunur.Kendi fazla ödediğim paramı bile 10-15 günde zor alabildim.

Atila 46 Okunma

Cevaplar

 • Atila23 Şubat 2014

  HALEN OLUMLU BİR CEVAP ALAMADIM

 • Atila23 Şubat 2014

  hiç memnun değilim

 • Atila12 Şubat 2014

  Şikayetimin sonucu hala belirsizliğini korumaktadır.Halen bir çözüme ulaşmamıştır.Kaybeden Yapı Kredi olur.

 • Atila30 Ocak 2014

  ŞU AN MÜŞTERİSİ OLDUĞUM BANKADAN MEMNUN DEĞİLİM.HALA KREDİ KARTIMI İPTAL ETME DÜŞÜNCESİNDEYİM.

 • Atila30 Ocak 2014

  HALEN BANKA GERİ DÖNÜŞ YAPMADI.SORUNUMUN ÇÖZÜMLENMESİNİ BEKLİYORUM.BANKANIN SİTESİNDEN YAZDIĞIM ŞİKAYETİMİ GÖRMEZDEN GELİYORLAR.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön