03 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

45**** *332 ile numarasıyla biten kartıma world puan borcu adı altında 43 TL bir borç yansıtılmıştır.Ayrıca bu yılında üyelik ücreti olan 60 TL ile birlikte toplamda 103 tl gibi bir rakam yansıtılmıştır.Geçen yılki üyelik aidatında aynısı oldu bana kredi kartı üyelik ücretini world puanlardan ödememi yada 3 ay içerisinde 750 tl harcama şartı getirdiler.

Bir yıl içerisinde nasıl oluyorsa world puanlar bu borcu karşılamamış banka 43 TL ödeme yansıtılmış.Toplamda bu yılda dahil olmak üzere 103 TL bu meblağı ödemek istemiyorum.Yapı Kredi Bankasının bu haksız talebinden şikayetçiyim.İşsiz olduğum Bu dönemde bana çok ağır geldi.

Çağdaş 44 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön