11 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Yapı Kredi Bankası Worldcard kullanıcısıyım. Her sene üyelik ücreti konusunda, ücretin iptali için benimle pazarlık yapılmasına kızgınım. Ya bu konudaki yargıtay kararının bankayı bağlamadığını söylüyorlar, ya da biriken worldpuanlar karşılığı iptal edebileceklerini.

Son olarak Temmuz 2013 ekstreme yansıyan 60.00 TL tutarındaki ücreti , ancak 750 TL tutarında harcama yapma sözü verirsem iptal edebileceklerini söylediler. Tüm bankalar, ekstreyi incelemeyen müşterilerinden bu parayı alıyor. Benim gibi dikkatlilere ise ikiletmeden iade ediyor. Yapı Kredi'nin bu konudaki yaklaşımı kötü . Tutarın tarafıma iadesini istiyorum. Yargı yoluna gitmeye de hazırım.

Hürrem 24 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön