06 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı.

Yapı Kredi Bankası 05/08/2016 tarihinde bana 95,00 TL'lik bir üyelik aidatı göndermiştir. Bankayı tekrar aradığımda 13 dakikalık bekleme sonucu müşteri temsilcisinden şöyle bir cevap aldım. 3 ay boyunca 2100.00 TL'lik ekstre sözü vermeniz gerek ya da size bu parayı avans puan olarak yükleyeceğiz bu puanlarda eksiye düştüğü için 11 ay içerisinde tamamlamanız lazımdır dedi. Yani anlayacağınız 90 TL iade edecek bana ben bunun 40 lirasını tamamladım diyelim geri kalan 50 TL'yi yine kart aidatı olarak ödeyeceğim. Bütün bankalarda böyle bir uygulama yok iken Yapı Kredi Bankası'nın bu uygulamasını hiç hoş bulmadım. Sonuç olarak kartımızı iptal ettirdik 95,00 TL'yi ödeyeceğiz ama benim gibi mağdurların durumu ne olacak bankadan cevap bekliyorum.

Cemal 106 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 06 Ağustos 2016

    çok güzel ve hızlı bir otomatik mesaj ile cevap geldi. ben zaten sizin bankada bulunan müşteri temsilcisine durumumu anlattım. bana kısacası verilen cevap şu oldu kartınızı iptal etsenizde etmesenizde O parayı sizden bir şekilde alacağız kusurabakmayın oldu.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön