Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ücreti İade Edildiği Halde Ekstreme Yansıttı!

Berk K. |

Kredi kartım için 65 TL üyelik aidatı nisanda ekstreme eklendi ve 3 ay içinde 4650 TL harcama yapmayı kabul ettiğim için iade edildi. fakat harcamam eksik kaldı ve ağustos ekstreme tekrar 65 TL ücret eklendi.

Geçtiğimiz ay Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcisini tekrar aradım ve ödemek istemediğimi söyledim; o da yukarıdaki hikayeyi anlattı. Israrla ödemek istemediğimi söyledim ve birileriyle konuştuktan sonra"kartınızla düzenli harcama yaptığınız için ve düzenli ödediğiniz için ücreti iptal ediyoruz onaylıyor musunuz?"dedi. Ben de"onaylıyorum"dedim.

Sonrasında müşteri temsilcisi "bu ücret ekstrenizden çıkarılacak, ödemeyin!" dedi fakat bu para ekstremden düşülmedi ve benden talep ediliyor. Ödemek istemiyorum!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berk K.
  09 Eylül
  09:11

  Değerli Bankamız, ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkiniz hata veriyor. Ayrıca herkese gönderilen standart mesajla cevap almak istemiyorum. Müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşmanın dinlenilmesini istiyorum.
  Yapılan bu yanlış düzltilmezse bankanızla olan bütün ilişkilerimi sonlandıracağım.(Kredi ve kredi kartı borçlarımı bu hafta ödeyip hesabımı da kredi kartımı da iptal edeceğim.)
  Saygılarımla

 • 06 Eylül
  11:55

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü