20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ücreti

Yapı Kredi Bankasına ait Word Gold kredi kartı kullanıyorum. Geçen sene olduğu gibi yine hesabımdan 75 tl kredi kartı ücreti çektiler. Geçen sene word puanımdan alınmasını istedim ve fazla önemsemedim. Word puanım alınan ücreti yıl boyunca karşılamayınca kalan 40,78 tl yi bu sene aldıkları 75 tl ile birleştirip toplamda 115,78tl borç olarak hesabıma eklemişler. İptalini istediğimde ise ya word puandan karşılayacaksınız, ya da 3 ay içinde 3500 tl üzerinde alışveriş yapacaksınız diyorlar.

Bu alınan ücret 4077 sayılı yasaya göre aykırı olup itiraz ediyorum. Hiçbir hakları olmadan benden bu parayı aldıkları için resmi ve hukuki olarak gerekli yerlere başvuracağımı bildiririm.

Harun 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön