Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Teslimatı!

Emir Aşkın G. |

Bankanızdan maaş almaktayım vede zorla diyebilirim kredi kartı başvurusu aldılar. İlk yolladıklarında adres yanlış diye geri dönmüş haberim bile yok. Şu anda 2. kez kredi kartını bastılar 11 Haziran'da aktif Kargo ya verilmiş hala kart gelecek galiba zaman dilimi değişti benim haberim yok ortalama 1 hafta diyorsunuz 14 gün geçti.

Bugün bankayı arıyorum gelmiş Aktif ama adreste yokmuşsunuz diyor. Bütün gün iş yerinde çalışıyorum. Böyle bir saçmalık olamaz. Aktif'in numarasını vereyim size diyorsunuz sadece bant kaydı dinletiyorlar insanları. Ayıp Yalova'ya kredi kartı 14 günde teslim edilmez mi?
Acilen kredi kartımın gelmesini gelmiyorsa da iptal edilip bir daha rahatsız edilmemeyi istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  17:01

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 03/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Emir Aşkın G.
  29 Haziran
  12:17

  Değerlendirme alındı ama halen bir gelişme ve kredi kartı gelmedi

 • 26 Haziran
  09:40

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş