Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Talebinde Bulunulmadığı ve Özellikle Belirtildiği Halde Gönderilen Kr

Oznur C. |

20/06/2016 tarihinde 0216 587 48 00 numaralı hattan aradılar kredi kartı talebinde bulunduğumdan müşteri memnuniyeti için anket doldurduklarını belirten bir telefon geldi. Hiçbir şekilde YKB bankasından kredi kartı talebinden bulunmadım. Şubeyi aradığımda konuyla ilgili kimseye ulaşamadım ve çözüme kavuşturamadım. Nasıl oluyor da başvuru yapmadığım halde kredi kartı adıma çıkarılıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oznur C.
  24 Haziran
  12:26

  Sayın ilgili,
  numaralarınız zaten internette mevcut tabii ki aradım herkes birilerine aktarıyor ve hat düşüyor. Sonuç olarak hata sizin hatanız ve bugün kart geldi iade ettim. Çalışanlarınız kredi vs. İçin sürekli arıyorlar. İptali için çalışanlarınıza bir zahmet bildirimde bulunursanız ilgilensinler

 • 20 Haziran
  13:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.