12 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Slipi ile Hesap Özeti Rakam Farkı!

Yapı Kredi Bankası kredi kartı olan world card kullanıyorum. 02.02.2014 Gaziantep Sanko alışveriş merkezinde LCW'den yaptığım alışveriş tutarı 34.90 TL. 05.02.2014 tarihinde İskenderun Mavi Jeans'ten yaptığım alışveriş tutarı ise 130 TL.

Hesap kesimi sonrasında gelen hesap özetinde bu iki rakam elimdeki kredi kartı slipindeki rakamdan farklı yansıtılmıştır.

34.90 TL olan rakam 34.92 TL 130 TL olan rakam ise 130.02 olarak karşıma çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradım. Gerekli yere bildirdik. Tarafıma dönüş yapılacak mı diye sordum 3-4 gün içinde tekrar arayıp bilgi edinebilirsiniz dediler. Kendim takip edecekmişim. Konu ile ilgili kısa sürede tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum.

Yeşim 120 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim16 Şubat 2014

    Banka tarafından arandım. Hesap özetinde düzeltme yapmışlar. Bana farklı bir rakam yok dediler. Sadece güldüm :)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön