23 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Sigorta Primi!

Bundan yaklaşık 2 ay kadar önce Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri tarafından aranarak tarafıma kredi kartı ile bağlantılı "avantajlar" sağlanabileceği bildirilmiştir. Herhangi bir kaza,hastalık vs durumlarda kredi borcunu bir kaç ay ertelenebilmesi vs türünden konulardı. Kendilerine "bu avantajlardan yararlanmayı kabul etmem durumunda herhangi bir yükümlülüğüm olup olmayacağını sorduğumda herhangi bir yükümlülüğüm olmadığını belirttiler. Bunun üzerine kabul ettim. Fakat bu ay güncel dönem işlemlerini incelediğimde 09/09/2013 tarihli 19,79 TL'lik ödemeyi fark ettim.

Konuyla ilgili tarafıma bilgi verildiğinde bu tür bir kesinti olacağına dair bilgi verilmiş olsa kabul etmezdim. Yanıltıldığımı düşünüyorum.

Mustafa 43 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Eylül 2013

    Buradan ilettiğim şikayet hiçbir işe yaramadı. Müşteri hizmetleri ile tekrar tekrar görüşerek çözüme ulaştım.

  • Mustafa24 Eylül 2013

    Yukarıdaki standart cevabın bana hiçbir faydası olmadığı gibi bankadan arayan da olmadı. Bu sorunu yaşayanlar için Yapı Kredi Emekliliğin 0 850 222 09 53 numaralı telefonundan kısa sürede iptal işlemi yapılıyor. Bu ay hesabımdan çekilen tutarın da 3 iş günü içinde iadesinin yapılacağı beyan edildi. Bu süreci takiben kredi kartı üyeliğimi sonlandıracağımı bildirir 2006'dan bu yana kadar tarafıma verdiğiniz hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön