27 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Sigorta Bedeli!

Uzun süreden beri kullanmakta olduğum kredi kartıma ait 2012 Mart-Nisan-Mayıs dönemlerinde bilgim dışında KK sigorta bedeli adı altında toplamda 100 TL nin üzerinde kesinti yapılmıştır. Müşteri hizmetlerini defalarca aramış olmama rağmen sonuç alamadım.Kesinti ile ilgili önceden bilgilendirilmediğimi de çok iyi hatırlıyorum.

Yapılmış olan bu kesintilerin iadesini istiyorum.Uzun süreden beri bu bankanın kredi kartını kullanıyorum.Ödemelerimde hiç bir aksaklık olmamıştır.Kamu görevlisi olarak görev yapıyorum.Bu şikayetimin çözülmemesi durumunda müşteri memnuniyetimin de kalmayacağının bilinmesini istiyorum.

Erdinç 26 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön