11 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Hakkında Bilgi vermiyor.

Geçmişte bilmediğim bir numaradan arandım. Dalgın olduğum bir zamanda kredi kartı ödeme güvencesi diye bir sürü konuştu karşıdaki kişi sanırım bende evet dedim. Birkaç aydır KK Güvencesi Prim diye (PN:61254219) kesildi.Bu ayda Allianz Prim diye (PN:61254219) yine kesinti oldu.

Bu güne kadar neye üye olduğum hakkında ne poliçe gönderildi, nede detaylı bir bilgi var. Ben bunun hakkında bilgi almak için 4444546 no'lu telefonu aradım. Beklemeden sonra birisi cevapladı daha sonra o da bekleyin sizi ilgili kısma aktarıyorum dedi. Bekledim daha sonra yine karşıma çıkan kişi 4440953 no'lu telefonu aramamı söyledi. Yapı Kredi Bankası onumara ise mesai saatleri dışında cevap vermedi.

Mehmet 79 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 14 Şubat 2014

    Evet orayada yazdım.Cevap sonununuz ile ilgilenilecektir oldu sadece başkada bir cevap yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön