Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Grup Hayat Sigortası!!

Murat K. |

10.11.2015 tarihinde telefonla Yapı Kredi tarafından arandım. Telefondaki şahıs bana kredi kartı ödeme güvencesi grup hayat sigortası adı altında poliçe satmış. Bana sadece kredi kartınızın güvenliği için arıyoruz dedi. Doğum tarihi ve baba adımı sorduktan sonra uygun mudur dedi. Ben ısrarla bu işlem sonucu benden ücret talep etmeyeceksiniz dememe rağmen. Kesinlikle ek ücret talep etmeyeceklerini söyledi. Arayan kişinin Allianz Sigorta şirketi olduğunu internet bankacılığına girince öğrendim. Bu kadar rezillik olamaz. Şirin evler Yapı kredi bankasına gittim bizim buradan yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Ben bu adamlara kart numarası vermedim. Ama yapı kredi bilgilerimi vermiş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  10:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.