19 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limitinin 1/6 Oranında Alınan Kart Aidatı!

Yapı Kredi’nin Opet kredi kartından 2013 yılı Mart ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 75,00 TL. kredi kartı üyelik ücreti kesildi. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda saydığım nedenlerle ekstremde yer alan üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 75,00 TL kredi kart üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini, bilgilerinize sunar, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Öznur 27 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön