24 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kullanım Güvenliği Yetersiz.

Kredi kartına temassız işlem özelliği koyup, bunun teknolojik altyapısını hazırlarken kopyalamalara izin verecek şekilde yeterli güvenlik önlemini almayarak ve ayrıca henüz provizyon aşamasında olan dolandırıldığımı ve iptal edilmesini talep ettiğim yukarıdaki işlemi iptal etmeyerek, bankanız beni mağdur etmiştir.

Bu işlemi iptal edilip, işlem tutarı kredi kartı borcumdan silinmezse, bankanızdaki tüm hesap ve kredi kartlarını iptal ettireceğimi ve müşteriniz yerine yanıltıcıların yanında olduğunuzu her türlü kanalı kullanarak diğer masum insanların mağdur olmaması için duyuracağımı bildirmek isterim.

Filiz 71 Okunma

Cevaplar

  • Filiz 27 Haziran 2016

    Her türlü kanaldan ulaştım ama bankanız provizyondayken dolandırıldığımı bildirdiğim işlemi iptal etmeyerek dolandırıcı yerine 14 yıllık vıp müşterisi olan beni mağdur etmiştir ve talebime olumsuz yanıt vermiştir. Çağrı merkezi görevliniz beni arayarak terbizyesizce Savcılığıa gidebileceğimi söyleyip dalga geçer gibi bir de "iyi günler" dilemiştir. Beni ve temasım olan her türlü potansiyel müşterinizi kaybetmiş bulunuyorsunuz. Marka, pazarlama ve Operasyon yöneticilerini tebrik ediyorum bu gidişle yakında müşteriniz kalmaz!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön